O mně

fotoome 

Šití je žití

Jmenuji se Alena a tvoření a šití se věnuji prakticky celý život. V době dospívání to byl spíše pokus omyl, ale protože jsem perfekcionista, chtěla jsem umět šít dokonale. Před 25 lety jsem objevila kouzlo šití v roční škole šití obor "dámská krejčová". Od té doby jsem se zamilovala do hodin strávených u šicího stroje. Tato má životní vášeň mě přivedla k tomu, že jsem v roce 2010 vytvořila značku AL-Fish, pod kterou tvořím kabelky, batohy, peněženky a různé doplňky. Šití je mou životní radostí a ten pocit, když vám pod rukama vzniká nový kousek je nenahraditelný. Největší radost mám, když se výrobek dostane k vám a potěší vás. To je mou hlavní motivací, se kterou každý jednotlivý produkt tvořím a usedám k šicímu stroji.

Výrobky poctivě testuji a upravuji, aby obstály v každodenním životě. Aby dobře vypadaly, ale byly zároveň funkční a praktické. 

 


Návrh bez názvu (1) 

IMG_0931

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení