Batoh LUCAS Ležící srdce

Kód: 710
Značka: AL-Fish
1 500 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Praktický batoh do práce, do přírody, do města i na sport. Vejde se formát A4 i notebook 13". Co se vejde do batohu můžete vidět ve videu na mém FB zde https://www.facebook.com/reel/1761717130869354/?s=single_unit

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celokoženkový překlopný/rostoucí batoh, pouze vnější část na předním díle pod klopou z designového potisku kočárkoviny (nepromokavý materiál) . Do batohu se vejde formát A4.  Tento batoh je jen jeden jediný.

Poslední foto béžového batohu je pouze ilustrativní, aby jste viděli jak vypadá batoh na zádech.

Batoh je vyztužen a uvnitř batohu je vyjímatelné pevné dno. Uvnitř batohu je v části na zádech velká kapsa vyztužena pěnou téměř přes celou šíři batohu do které se vejde notebook o velikosti šířka 32,5 cm x výška 23 cm x tloušťka 2,4 cm a naproti další menší kapsička (na mobil, klíče, atd.). 

Batoh se zapíná na zip (má dva jezdce) a má překlopnou část, kdy se batoh zapne popruhem s karabinou. Pokud máte něco většího batoh vyroste o dalších 6 cm. V tom případě, si necháte popruh s karabinou na zádech.

Popruhy jsou taktéž celokoženkové (4 vrstvy) a jsou ve všech švech vícekrát prošité proti vytržení ze švu. Batoh má nastavitelné popruhy o šířce 3 cm.  

 Dno: 24 cm délka a 8 cm hloubka

Výška ve verzi při přeložení: 38 cm

Výška v plné verzi: 44cm

Šířka batohu dole: 29 cm

Šířka batohu nahoře: 31 cm

Délka popruhů: 85 cm

Ušito dle autora návodu: U Ajky