Peněženka trojdílná Květinová výšivka

Kód: 614
Značka: AL-Fish
790 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení

Zahoďte šeď a nudu! Trojdílná peněženka s přezkou Vám vykouzlí úsměv na rtu. Ale i těm, kteří ji uvidí, když ji vytáhnete z kabelky. Neotřelé, hravé a veselé motivy to jen podpoří. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Květinový motiv na peněžence Vám vykouzlí úsměv na rtu a když ji vytahnete z kabelky, každý Vám ji bude obdivovat.

Peněženka byla ušita z vnější/lícové strany z designové koženky s motivem vyšívaného kvítí a  vnitřní část z bavlněné látky červené s puntíkem. Vnější část je tak velmi praktická kvůli údržbě, dá se lehce otřít vlhkým hadříkem. Peněženka je uzavíratelná na koženou přezku s drukem. Celková velikost při zavřeném stavu je: 12,5 cm na výšku a 9 cm na šířku.

Peněženka je celá zpevněná vlizelínem a Decovilem (peněženka je pevná). Při otevření je vlevo kapsička na kovové mince, klopa se taktéž uzavírá na druk. Klopa je umístěna tak, aby mince nevypadly. Ve střední části jsou 3 přihrádky na karty (na výšku) a za kartami z pravé strany je ještě jedna kapsa na další karty. Úplně vpravo jsou umístěny další kapsičky na 3 karty (na výšku) a z levého boku opět vstup do kapsy na karty. Za sekcí na karty je ještě jedna velká kapsa na papírové peníze do 500,- Kč se vejdou rozložené (1.000,- Kč a výše přeložené). 

Rozměr úplně rozložené peněženky: výška 12,5 cm x šířka 27 cm

Celá peněženka je olemována šikmým proužkem.