Peněženka klopová Domečky II.

Kód: 405
Značka: AL-Fish
1 100 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
25.9.2023
Možnosti doručení

Peněženka s klopou, celokoženková s veselým motivem "Domečků". Vejde se 14 - 20 karet, 3 přihrádky a jedna zipová kapsa na mince. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klopová peněženka "Domečková", kterou nikdo nepřehlédne. 

Klopová peněženka s motivem "Domečků", je v této velikosti nově celá z koženky z vnější části. Doplňková jednobarevná koženka je v odstínu tmavší červené. Peněženka se zapíná na magnet. Uvnitř materiál 100% bavlna a kapsička na zip, přepážka s kapsičkou na karty a bočnice z kočárkoviny. 

Po otevření peněženky jsou uvnitř na klopě 2 kapsičky na karty (vejdou se až 2 karty do jedné kapsičky). Dále jsou tři přihrádky na papírové peníze nebo doklady, účtenky a event. na další karty. Mezi nimi je umístěna jedna zipová kapsička na mince a dále přepážka s našitou kapsičkou na karty (opět se vejdou 2 karty) a na předním a zadním vnitřním díle jsou další 4 kapsičky na karty. Papírové peníze se vejdou rozložené.

Celkově je 7 kapsiček na karty (vejdou se po 2 ks karet do každé), takže umístíte až 14 karet. Další karty můžete ještě dát i do přihrádky (+ min. další 6-8 karet), celkem až 20 karet. 

Peněženka je velmi pevná, vyztužena pevným materiálem. 

Rozměry výrobku:

Šířka: 19,5 - 20 cm

Výška: 9,5 - 10  cm

Hloubka: 4 cm

Ušito podle: AMA_tér a doplněno vlastními postupy